Little Beaver Horizontal Sidewalk Auger (3" x 5') - 20020
Details
Little Beaver Horizontal Sidewalk Auger (3" x 5') - 20020
Little Beaver Horizontal Sidewalk Auger (3" x 5')
Turn your Little Beaver earth drill into a powerful and cost effective horizontal boring machine!
| SKU | 20020 |
|---|---|
| Manufacturer | Little Beaver Inc. |
|
Warranty
Drilling Equipment and the Engine Warranties differ. Contact LittleBeaver to File Your Claim
Contact Little Beaver
|
Contact Manufacturer |
| Product Type | Sidewalk Auger |
| Length | 60" |
| Hole Diameter | 3" |
| Depth of Hole | 54" |
| Attachment Style | Snap-On |
| Auger Type | Sidewalk |